KARIÉRA U NÁS

Jsme autorizovaný prodejce automobilů ŠKODA již od roku 1995. V našem showroomu najdete vždy i nejnovější modely, se kterými můžete absolvovat zkušební jízdu. Naši školení prodejci Vám poradí s leasingem, úvěrem i pojištěním vozidla. Ve vlastním autobazaru nabízíme vozy nejenom značky ŠKODA. Všechna prodávaná auta mají prověřenou minulost. Nabízíme i výkup vozů protiúčtem.

Jako autorizovaný servis automobilů poskytujeme, kromě profesionálních oprav všech typů vozů ŠKODA, Volkswagen a SEAT také prodej veškerých originálních náhradních dílů a doplňků. Náš servis je pravidelně testován, používáme nejmodernější technologie a špičkovou výbavu servisu. Předepsané certifikáty a ochrana životního prostředí jsou pro nás samozřejmostí. Nabízíme odtahovou službu a nonstop servis. Náš servis poskytuje dlouhou otevírací dobu.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

RECEPČNÍ

do našeho týmu hledáme recepční na dvousměnný provoz (7-15 hod, 12-20 hod). Možnost i zkráceného úvazku od 15-19 hod.

Co vás čeká

Hlavní náplní bude komunikace s příchozími zákazníky, vyřizování telefonátů, objednávání do servisu, péče o čekající zákazníky, administrativní podpora servisního a prodejního týmu.

Co očekáváme od Vás

  • středoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC
  • příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí stabilní společnosti
  • práce v příjemném kolektivu
  • osobní rozvoj a vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení
  • jazykové kurzy AJ
  • stravenky

Nástup 22.8.2022

životopisy zasílejte na email: smela@auto-styl.cz

Objednávka testovací jízdy

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    captcha